• +421 948 98 12 12
  • Pon - Pia 07:30 – 15:30

Termálne vŕtanie otvorov (FLOWDRILL)

  • Technológia termálneho vŕtania (FLOWDRILL) predstavuje alternatívny a perspektívny spôsob výroby rozoberateľných spojov a presných valcových puzdier v tenkostenných materiáloch akými sú plechy, rôzne tvary profilov a rúrok. Tavné vŕtanie je technológia vŕtania dier pod závity, pri ktorej dochádza vplyvom trenia hrotu nástroja (FLOWDRILL - u) k zohriatiu až nataveniu materiálu steny jokla a následným tlakom vretena nástroj (FLOWDRILL) pretlačí natavený materiál do vnútorného priestoru jokla a vytvorí otvor pre následné rezanie alebo tvarovanie metrického závitu.
  • Technológiu termálneho vŕtania (FLOWDRILL-u) ponúkame zákazníkom až po veľkosť otvoru – diery, vrátane G 1´´ (jeden cól / palec) = DN 25 (vnútorný priemer otvoru – steny 25,4 mm).

Poslať dopyt

Povinný údaj.
Povinný údaj.
Povinný údaj.
Povinný údaj.

Spoločnosť iKOV, s. r. o.

sa zaoberá zákazkovou výrobou oceľových konštrukcií. Naším poslaním je ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne, zodpovedne a to od prípravy výkresovej dokumentácie až po odovzdanie finálneho výrobku zákazníkovi. Neustálym vzdelávaním našich pracovníkov zabezpečujeme všetkým zákazníkom prvotriednu profesionalitu a odbornosť v každej fáze výroby. Sme pripravený byť pre Vás prínosom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku našimi nadštandardnými službami a výrobkami vysokej kvality.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image